Zámečnictví, nerez výroba, servis zařízení pro masný průmysl a další.

Nabízím

V oboru zámečnictví a kovovýroby působím od roku 2005. Díky kvalitě výrobků a velmi příznivé ceně jsem se v krátké době stal konkurenceschopným mnoha firmám působícím na našem trhu i zahraničí. Nabízím komplexní kovovýrobu, veškeré zámečnické práce a servis zařízení pro masný průmysl.

Nebudu zde vyjmenovávat všechny výrobky které jsme schopni vyrobit, jen pro úplnost uvedu několik bodů kovovýroby a zámečnictví.

Pracuji s nerez ocelí, ocelí, hliníkem, mědí, plechy, atd. To vše včetně povrchových úprav. Výrobky jak do interiéru, tak exteriéru, jsou určeny nejen pro rodinné, ale i panelové domy. Mříže, ploty, brány, schodiště, balkony …

Co se výroby z nerez ocele týče, všechny výrobky jsou vyrobeny a dodávány z kvalitních nerezových atestovaných materiálů tříd ČSN 17 241(AISI 304), ČSN 17 346(AISI 316), nebo ČSN 17 255(AISI 310) , dle použití.

Kromě výroby mohu zajistit i následnou montáž objednaných výrobků.

Nabízím také služby jako dodavatel a výrobce moderních strojů a technologických zařízení pro nejrůznější odvětví potravinářského průmyslu, závody na zpracování masa, pivovary, lihovary, sýrárny, čokoládovny a jiné potravinářské provozy. Dále také pro chemický a farmaceutický průmysl. Stabilní i mobilní, nerezové i ocelové, tlakové i netlakové, skladovací a míchací aparáty s dvojitým pláštěm i izolací umožňující ohřev, nebo chlazení zpracovávané látky.

Vysoká technická úroveň, kvalita výroby a spolehlivost, to jsou hlavní cíle ze kterých nehodlám slevit.